Фантастична понуда: 100% бонус до 6000 денари и 20 бесплатни вртења во Coinbet24.

Coinbet24

Казиното на Coinbet24 е прилично ново на нашиот пазар, но сепак е на линија со најголемите и најдобрите онлајн казина.

Поради големата конкуренција, сите казина нудат бонуси со цел да ве придобијат како корисник, но овој пат казиното Coinbet24 ни понуди понуда која не смееме да ја пропуштиме.

Тие нудат 100% бонус до 6000 денари на вашата прва уплата, а покрај тоа ќе си добиете и 20 бесплатни вртења.

Како да го добиете бонусот?

  1. Регистрирајте се ТУКА
  2. Направете ја вашата прва уплата од најмалку 1000 денари
  3. Уживајте во бонусот и бесплатните вртења

Регистрирај се на Coinbet24

Услови и правила

  • Бонусот е наменет за сите нови корисници кои ќе се регистрираат сега и корисниците кои досега не направиле депозит
  • Минималниот депозит за да земете бонус мора да биде 2000 денари, а доколку не сакате бонус, тогаш минималниот депозит е 250 денари
  • Бонусот може да го користите во казиното на Coinbet24
  • За оваа промоција важат општите правила на Coinbet24

Регистрирај се на Coinbet24

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*