Казино бонус: 10 Евра неделно за најпознатиот Рулет во 10Bet!

10Bet

Едно од најголемите онлајн казина, односно казиното на 10Bet  нуди фантастична понуда за љубителите на најпознатата казино игра – Рулет.

Се што треба да направите е:

 1. Креирајте ја вашата сметка во казиното на 10Bet ТУКА
 2. Уплатете најмалку 2 евра на рулетот на бројот 10
 3. Ако твојот облог е добитен ќе добиеш уште 10 евра на твојата сметка
 4. Регистрирај се на 10bet казино

Услови и права за користење

 • Промоцијата трае секоја недела од Сабота 00:00 до Недела 23:59
 • За да бидете квалификувани треба да уплатите најмалку 2 евра на бројот 10 на казиното во живо
 • Доколку сте добитник, средствата ќе ви бидат кредитирани во понеделник
 • Бонусот може да искористи за Казино во живо преку компјутер и мобилен
 • Бонусот важи 15 дена откако ќе го добиете
 • За оваа промоција важат општите правила на 10Bet
 • Регистрирај се на 10bet казино

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*