• Игри
  • Уплата и исплата
  • Мобилна верзија
  • Корисничка поддршка
  • Сигурност
  • Дизајн
4.6

Резиме

  • Широк спектар на игри
  • Многу методи за уплата и исплата
  • 300% бонус
  • 24/7 корисничка поддршка
Sending
User Review
0 (0 votes)

22Bet казино е дел од 22Bet обложувачкиот проект кој стекна голема популарност кај играчите во текот на изминатата година. Широкиот избор на игри се главна причина за да го посетите ова казино.

Дизајн и навигација

Дизајнот на 22Bet казиното е нешто поразличен од оној изглед кој сме навикнати да го гледаме. Како и да е, вебсајтот е едноставен за навигација и многу лесно ќе го најдете тоа што го барате, односно без да вложите воопшто труд.

Јазици

Во ова казино може да да најдете нешто повеќе од 50 јазици. На тој начин вие имате можност да функционирате на казино кое е на вашиот јазик, а тоа дополнително предизвикува чувство на задоволство.

Избор на игри во 22Bet казино

Слотови

Казиното на 22Bet изобилува со широк спектар на слотови и казино игри од познатите провајдери вклучувајќи ги Betsoft, Endrophina, Microgaming, Amatic и многу други. Вие може лесно да го најдите слотот кој одговара на вашите потреби. Од вообичаени овошни слотови, до сложени видео слотови, односно со еден збор слот за сечија потреба.

22Bet избор на онлајн казино игри

Казино во живо

Во изминатата година, казиното во живо зеде голем замав и стана многу популарно кај љубителите на ова хоби. Вие во живо на 22Bet може да се коцкате на блекџек и рулет. Преубавите дилери ви даваат чувство дека сте дел од реално казино.

22Bet бонуси и промоции

Како и секое онлајн казино што има казино бонус за добредојде со цел да ве привлечи како играч, така и 22Bet казиното нуди одличен бонус. Нивната понуда е 300% бонус до 18.000 денари на вашата прва уплата и освен тоа добивате 22 поени за обложување во обложувалницата.

Уплата

Уплатата и исплатата им е исклучиво на високо нови и бројот на методи за уплата и исплата изнесува 195. Веруваме дека вие како што ќе посакате така ќе депозирате, вклучувајќи ги кредитните и дебитните картички, банкарските акаунти, криптовалутите, е-новачниците и многу други. Важно е тоа што провизија на поголем број од методите скоро и немате во 22Bet казино.

Исплата

Исплатата е исто така усовршена до максимум. Провизија нема, а вашите пари ќе бидат процесирани најмногу за 24 часа, што практично тоа е брз временски период. Најчесто методот за исплата треба да биде ист со методот на уплата.

Мобилна верзија

Како на компјутер, така и на мобилен вие може да уживате во разновидните игри кои ги нуди ова казино. Се што ви е потребно е мобилен телефон кој работи на Андроид или iOS и интернет конекција. На тој начин вие ќе уживате во казиното каде и да сте.

Корисничка поддршка

Казиното на 22Bet има 24/7 корисничка поддршк која и баш не е толку спремна. Разговараат на два јазици и тоа Англиски и Руски. Но да бидеме реални нема да ви биде кој знае колку потребен овој дел од казиното.

Заклучок за 22Bet казино

22Bet е вистински избор за играчите кои бараат доверливо и модерно казино. Широкиот избор на игри, 24 часовната корисничка поддршка и големиот број методи за уплата и испалта го прават ова казино едно од подобрите.

Доколку сакате, прочитајте рецензија за 22Bet oбложувалница на Kladenje.mk