Казино бонус – CasinoBonus.mk го нуди се што ви е потребно да знаете за онлајн казината кои се актуелни во 2024 година. Таму ќе ги најдете најдобрите актуелни казина, а исто така разгледани се и најдобрите и најголемите казино бонуси како и водич во казино игри со чија помош може да освоите и голем џекпот на онлајн казината.

Казино игри – слот игри

CasinoBonus.mk ви нуди можност да ги играте вашите омилени казино игри бесплатно. Во листата подолу се прикажани најиграните слот игри. Доколку сакате да ја видите целата листа на слотови, посете ја страната со казино слот игри.


Изберете го вашиот бонус

Кога избирате бонус за казино на CasinoBonus.mk, има неколку важни работи. Некои се фокусираат само на големите бонуси, но ги има и тие на кои му се потребни мали бонуси затоа што не играат често. Но сепак секако најважна е големината на бонусот. Затоа тука може да се најдат бонуси од 100 евра па се до 1.010 евра.

100 БЕСПЛАТНИ СПИНОВИ

Во Mozzartbet добивате 100 бесплатни спинови

Оваа бонус понуда важи само за нови корисници на Mozzartbet

Добиј го бонусот сега!

100% до 7500 МКД

22Bet казино ви нуди 100% бонус на првата уплата

Понудата важи само за нови корисници на 22Bet казиното.

Добиј го бонусот сега!

до €100

Bet365 казино ви нуди бонус за добредојде до €100.

Понудата важи само за нови корисници на Bet365 казиното.

Добиј го бонусот сега!

100% до €120

20Bet казино ви нуди 100% бонус до €120 на првиот депозит

Бонусот важи за нови корисници на 20Bet казиното

Добиј го бонусот сега!

100% до €100

Во 1xbet казино добиваш 100% бонус на уплатата до 100€!

Оваа бонус понуда важи само за нови корисници на 1xbet

Добиј го бонусот сега!

до €1850 + 500 бесплатни вртења

Во Locowin казино добиваш до 1850 евра бонус + 500 бесплатни вртења без услов!

Оваа бонус понуда важи само за нови корисници на Locowin

Добиј го бонусот сега!

до €450 + 250 бесплатни вртења

Во Nine казино добиваш бонус пакет за добредојде до 450 евра на првите три депозити + 250 бесплатни вртења!

Оваа бонус понуда важи само за нови корисници на Nine казино

Добиј го бонусот сега!

100% до €100

10Bet казино ви нуди 100% бонус до €100 на првиот депозит

Бонусот важи за нови корисници на 10Bet казиното

Добиј го бонусот сега!

100% до €100

Betwinner казино ви нуди 100% бонус до €100

Понудата важи само за нови корисници на Betwinner казиното.

Добиј го бонусот сега!

ДО €450 + 250 БЕСПЛАТНИ СПИНОВИ

Во Betоnred казино добиваш пакет за добредојде до 450 евра на првите три депозити + 250 бесплатни спинови!

Оваа бонус понуда важи само за нови корисници на Betonred казино

Земи го бонусот сега!

100% до €100

Gunsbet казино ви нуди 100% бонус до €100 + 100 бесплатни спинови

Понудата важи само за нови корисници на Gunsbet казиното.

Добиј го бонусот сега!

100% до €300

William Hill казино ви нуди 100% бонус на првата уплата од €10 до €300

Понудата важи само за нови корисници на William Hill казиното.

Добиј го бонусот сега!

Избор на онлајн казино и бонуси

При избор на онлајн казино важно е да се фокусирате на следните прашања:

  • Дали имаат голем казино бонус?
  • Дали имаат голем избор на казино игри?
  • Колку големи се нивните џекпоти?
  • Каква е нивната корисничка поддршка?

Casinobonus.mk овозможува одговорите на овие прашања да бидат лесно достапни и да ги опфатат сите лиценцирани онлајн казина. Нуди објективен поглед и ги опфаќа најдобрите казина. Со тоа што нуди објективно мислење вие имате детален преглед на казината, нивните понуди и колку тие казина се актуелни.

Само лиценцирани онлајн казина

Како што спомнавме на CasinoBonus.mk може да се најдат рецензии само за веќе потврдени, и лиценцирани онлајн казина. За онлајн казиното да биде разгледувано на CasinoBonus.mk, треба да биде лиценцирано т.е да има соодветна дозвола за работа, и не се препорачува да се игра на онлајн казина кои немаат лиценца. Дури и ако имаат големи бонуси. Кога играте на онлајн казината кои се лиценцирани и одобрени од страна на Gambling Authority вие се стекнувате со права кои нема да ви бидат достапни, и не ви ги нудат другите казина. Исто така ги уживате правата кои се во согласност со законите и законските регулативи кои ви ги гарантира државата. Како и правата за бонуси, поддршка и многу повеќе.

казино

Колку голем е најголемиот бонус?

Најголемиот бонус кој може да го добиете на онлајн казината кои се разгледувани од страна на Casino bonus е 1.010 евра, овој бонус го нуди 10bet. А просечно бонусите се движат од 100 до 1.000 евра. Како и да е, сите казина кои се на CasinoBonus.mk не нудат само еднократен бонус, туку нудат и екстра бонуси, слободни вртења, враќање на изгубените средтства и слично. Како нов играч на казино вие ќе имате голем избор на казина како и на други игри.

Видови на Казино бонуси

Онлајн казината имаат неколку вида на стандардни бонуси како на пример казино бонус на прв депозит, а секое онлајн казино има и свои посебни бонус. Кратки информации за основните видови на казино бонуси имате подолу:

  • Бонус на прв депозит (First Deposit Bonus): Овај е бонус кој обично го добвате на почетокот кога ќе вложите пари, и најчесто одговара на сумата која ја додадовте. Пример, вие ставате 1.000 EUR и добивате бонус од уште 1.000 EUR, каде сега вие имате 2.000 EUR за играње.
  • Бонус на надополнување (Reload bonus):  Овај бонус го добивате доколку се потрошени парите на вашата сметка и вие ја надополнете со нови средства, тогаш може да го добиете овај бонус, со што имате екстра пари за играње.
  • Бонус за лојалност (Loyalty Bonus): Ова е бонус за лојалност во казиното. Го добивате овој бонус врз основа на вашата редовност, како и тоа колку често сте играле претходниот месец. Колку е поголема вашата активност во претходниот месец толку е поголем и бонусот кој го добивате.
  • Слободни вртења/спинови (free spins): На новите како и на постојаните корисници им се доделуваат слободни вртења, грубо кажано вие добивате бесплатна шанса за нова победа без или со некој услов како на пример спинови без потреба од депозит или со депозит.
  • Бонус во поени (Pointbonus): Ова е бонус каде вие добивате поени, на многу онлајн казина вие секој месец добивате поени, кои може да ги префрлите во пари, и искористите за играње.
  • Мобилен бонус (Mobile bonus): Ваков бонус се добива и се почесто го нудат казината доколку играте на мобилна верзија на онлајн казино. Овај бонус го добивате во вид на слободни вртења/спинови и дополнителни пари со кои може да играте.
пар асови и чипови

Правила и услови во врска со бонусот

Кога добивате бонус од некое онлајн казино, секогаш постојат правила и услови до кои мора да се придржувате. Ова е за да се спречи злоупотреба од страна на некои корисници. Како на пример да креирате 20 кориснички сметки и на сите да добиете бонус од по 50 евра. Затоа вие добивате само еден бонус без разлика на бројот на сметки кои ги креирате. Исто така постојат и правила и услови во врска со тоа како треба да го користите бонусот. Исто така бонусот може да се користи за играње само на слот машините. Повеќе информации за тоа може да најдете во FAQ документот на казиното.

Casinobonus.mk

CasinoBonus.mk ви помага при избирање на онлајн казино, како и тоа да имате добро искуство со онлајн казината. А воедно ви ги нуди и најдобрите бонуси. Тие ве информираат за најдобрите казина, но и ви нудат голем избор и различни типови на казино игри. Многу лесно ќе го најдете онлајн казиното со најголем бонус, најдоброто казино, а може да добиете и одговор на вашите прашања во врска со казината.