Бонус вест

20Bet супер понуда за добредојде – 120 евра и 120 бесплатни спинови за сите нови корисници!

Едно од подобрите онлајн казина, 20Bet има фантастична понуда за добредојде која во никој случај не смеете да ја пропуштите доколку сте љубители на на казино игрите. Тие нудат 100% бонус до 120 евра и […]

Бонус вест

Фантастична можност: 50 бесплатни вртења без депозит во казиното на Моцарт

Онлајн казиното на Моzzart има навистина што да понуди за своите корисници. Располагаат со широк спектар на казино игри, а можат да се пофалат и со одлични понуди и промоции за своите корисници. Една од […]

Бонус вест

Погодете го резултатот на дуелот Реал Мадрид – Манчестер Сити и добијте бесплатни спинови

Едно од најдобрите онлајн казина, Bet365 по повод ½ финалето од ЛШ нуди бесплатни спинови за своите корисници. Доколку се уште немате сметка, може да се регистрирате ТУКА. Се што треба да направите е: Да […]

Бонус вест

Ограничена понуда: 50 бесплатни вртења без депозит во казиното на Mozzart

Казиното на Mozzart неодамна ја претстави фантастичната понуда која во никој случај не смееме да ја пропуштиме. Имено, станува збор за бонус во форма на бесплатни спинови кој е наменет за сите нови корисници. Постапката […]

Бонус вест

Совршена понуда во казиното на 22Bet!

Казиното на 22Bet е едно од подобрите казина на интернет просторот. Располагаат со широк спектар на игри и можат да ги задоволат апсолутно сите потреби на казино играчите. Освен тоа нудат и фантастичен бонус за […]

Бонус вест

Пакет бонус за добредојде во 1xBet: 1500 евра + 150 бесплатни вртења

Казиното на 1xBet располага со широк спектар на игри, па веруваме дека сите вкусови ова казино може да ги задоволи. Доколку сакате да станете дел и вие од 1xBet казино, тогаш ви следуваат и 100% […]

Бонус вест

Погодете го победникот на дуелот ПСЖ – Реал Мадрид и добијте бесплатни вртења!

Казиното на Bet365 по повод нокаут фазата од ЛШ ни претстави нова понуда во која може да добиете бесплатни вртења на одредени слотови во тоа казино. За да учествувате во игра треба: Да го погодите […]

Бонус вест

Специјална понуда од Bet365: Секој ден бесплатни спинови!

Едно од најдобрите онлајн казина, Bet365 реши да ги изненади своите корисници со бесплатни спинови. Без разлика дали сте нови или постоечки корисник вие учествувате во наградната игра за бесплатни вртења каде што може да […]

Бонус вест

Co 50 денapи ocвоила 200.000 евpa на новогодишната ноќ

Жена освоила повеќе од 200.000 евра на новогодишната ноќ во казино во Сен Мало, Бретања, Франција… Инаку, како што изјави вчера директорот на казиното, 40-годишничката ставила само 80 евроценти (50 денари) во автоматот. – Таа […]