Бонус вест

Вторник е ден за бесплатни спинови во Mozzart!

Онлајн казиното на Mozzart нуди една малку поразлична и фантастична понуда за сите корисници. Имено, сите кои ќе направат депозит во вторник, од 00:01 часот до 23:59 ja „отклучуваат“ можноста за да си добијат дури […]

Занимливости

Предвидувања за онлајн казината во иднина

Онлајн игрите на среќа бележат огромен раст во последниве години, а тоа е благодарение на флексибилноста, дискрецијата и големите бонуси кои се понудени на овој вид на коцкање. Во продолжение на овој текст ќе ви […]

Занимливости

Најпопуларни казино игри во Mozzart

Онлајн казиното на Mozzart важи за едно од подобрите онлајн казина на интернет просторот. Тоа се должи благодарение на огромниот избор на казино игри, но и фантастичните бонуси кои ги нудат како за новите, така […]

Занимливости

Asmusnet го претстави новиот слот Vampire Bites

Еден од подобрите софтверски казино провајдери, Amusnet, го претстави најновиот слот насловен како Vampire Bites. Самиот наслов ја опишува тематиката на овој слот кој има тенденција да се издигне помеѓу најиграните од овој софтвер. Наменет […]

Занимливости

Слотот Happy Dwarfs е рудник на забава и богатства

Компанијата за производство на казино игри ELA Games со гордост го најави новиот слот со наслов „Happy Dwarfs“. Тоа беше воедно и покана за љубителите на казино игрите кои сакаат да се стекнат со искуство […]

Занимливости

Infective Wild е новиот слот кој привлекува многу внимание!

Pragmatic Play, водечкиот провајдер за казино игри, нeодамна го најави почетокот на својот најнов слот, насловен како “Infective Wild.” Оваа игра се истакнува со својата одлична Halloween тематика, со симболи составени од црни мачки, гаврани […]

Бонус вест

Одлична можност во 20Bet: 120 евра бонус + 120 бесплатни спинови

Казиното на 20Bet нуди одлична можност за сите нови корисници кои се уште немаат отворен сметка. Имено, станува збор за пакет бонус за добредојде, поточно составен дел е 100% бонус на вашата прва уплата и […]

Бонус вест

Само во вторник: 3 пати по 50 бесплатни спинови

Што е подобро од 50 бесплатни спинови? 150 бесплатни спинови. Да, добро прочитавте. Онлајн казиното на Mozzart нуди 150 бесплатни спинови во три наврати по 50. Се што треба да направите е да депонирате најмалку […]