Бонус вест

Слаба понуда за кладење? Време е за 50 бесплатни спинови!

Дури и најстрасните обложувачи во овие денови се соочуваат со проблемот наречен слаба понуда. Не сме навикнати во овој период да имаме толку малку натпревари, но причината е јасна, а тоа е поради почетокот на […]

Бонус вест

Без никаков ризик: Само регистрирајте се и добијте 50 бесплатни вртења во казиното на Mozzart!

Ова е најидеалниот период во годината за да се изигра некој тикет во обложувалница или пак може да кажеме дека е супер период за да си ја пробате среќата на некоја слот игра. Едно од […]

Бонус вест

Вртоглави 400 евра бонус во Mozzart: Спремни сте за уште еден богат фудбалски викенд?

Мундијалот започнува за многу кратко време, а дотогаш ни преостануваат уште два „фул“ богати викенди со спортски настани. Веруваме дека ќе сакате да ги искористите максимално, па ние сме тука да ви помогнеме во поглед […]

Бонус вест

Само во понеделник: 100 бесплатни вртења во казиното на Mozzart

Едно од подобрите казина на интернет просторот, нуди фантастична понуда за сите корисници кои ќе направат депозит во понеделник. Имено, станува збор за 100 бесплатни вртења на слотот The Dog House за депозит од најмалку […]

Бонус вест

Брзо и лесно: Одличен бонус за почеток во 22Bet

Казиното на 22Bet излезе со нова фантастична понуда за сите нови корисници кои ќе се регистрираат во нивното онлајн казино. Станува збор за 100% бонус за добредојде до најмногу 19062 денари на вашата прва уплата. […]

Бонус вест

Спремни сте? Mozzart нуди бонус до 400 евра и 100 бесплатни вртења

Казиното на Mozzart максимално се труди да ги изненади љубителите на спортското обложување. Овој пат на „мета“ се сите нови корисници. Моzzart нуди супер пакет за добредојде за сите што ќе се регистрираат на нивниот […]

Бонус вест

20Bet супер понуда за добредојде – 120 евра и 120 бесплатни спинови за сите нови корисници!

Едно од подобрите онлајн казина, 20Bet има фантастична понуда за добредојде која во никој случај не смеете да ја пропуштите доколку сте љубители на на казино игрите. Тие нудат 100% бонус до 120 евра и […]

Бонус вест

Фантастична можност: 50 бесплатни вртења без депозит во казиното на Моцарт

Онлајн казиното на Моzzart има навистина што да понуди за своите корисници. Располагаат со широк спектар на казино игри, а можат да се пофалат и со одлични понуди и промоции за своите корисници. Една од […]

Бонус вест

Погодете го резултатот на дуелот Реал Мадрид – Манчестер Сити и добијте бесплатни спинови

Едно од најдобрите онлајн казина, Bet365 по повод ½ финалето од ЛШ нуди бесплатни спинови за своите корисници. Доколку се уште немате сметка, може да се регистрирате ТУКА. Се што треба да направите е: Да […]