• Идеја - 9/10
  9/10
 • Симболи - 8/10
  8/10
 • Графика - 9/10
  9/10
 • Звук - 6/10
  6/10
8/10

Резиме

Нешто ново и несекојдневно се појави во интернет казината. Fresh Crush веруваме дека ќе ги задоволи потребите и на најспецифичните казино играчи.

Pros

 • Добар дизајн Шанса за огромни добивки Опција „Buy“ за бесплатни спинови

Cons

 • „Buy“ за бесплатни спинови не е достапна за сите казина
Sending
User Review
1 (1 vote)

Играј ја Fresh Crush бесплатно!

Играј на цел екран – Fullscreen Mode

За излез од цен екран притисни “Esc”

Fresh Crush, самото име асоцира на нешто кое не можете да одолеете. Станува збор за казино слот кој во последно време е мега популарен.

Општо

Fresh Crush e видео слот кој има позадина на ведно небо и прекрасни карпи, па самата тематика дава одлично чувство кај играчите. Популарна е поради тоа што има интересни симболи, а исто така и множители до х100 од влогот. Љубителите на бонусот може да си ја купат таа опција што автоматски на тој начин ги зголемуваат шансите за добивкa.

Софтвер

Најновиот слот на познатиот софтвер за казино игри Endorphina e токму овој. Овој производител многу често знае да изработи слот кој не ги остава рамнодушни казино играчите, па забавата сигурно овде ви е гарантирана.

Симболи на Fresh Crush

Слотот е составен од 11 симболи кои се поделени во шест ленти по пет. Интересно е тоа што е малку поразличен стилот за разлика од другите слотови. Во однос на добивките, ѕвездите се најјаки, а веднаш потоа се ѕвончињата и ви носат добивка до 4000 кредити, додека сливите и црешите се најслаби.

Fresh Crush

Бонус на Fresh Crush

Бонусот открива нова димензија на овој слот, поточно случувањата се токму во овие слободни вртења. Доколку добиете 4 дијаманти, вас ви се отклучуваат слободните вртења, а во тие слободни вртења се додадени и динамити и множители. Динамитите се „распрскуваат“ накрсно и добивате нови симболи, додека множителите ја максимизираат добивката.

Исто така, бонус опцијата е достапна да си ја купите, па цената се одредува во зависност од вашиот влог.

Gambling функцијa

Како и на многу слотови, така и на овој е достапна Gambling функцијата. Тоа значи дека имате можност откако ќе остварите добивка да се обложите на црно-црвено, поточно да ја дуплирате или да ја изгубите моменталнта добивка. Ова го препорачуваме само за играчите кои уживаат во многу возбуда.

Каде да играм Fresh Crush

Оваа игра е достапна во многу онлајн казина, а ние како најдобро го издвојуваме казиното на Mozzart.

Доколку се уште немате сметка, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете бонус за добредојде.