• Игри
  • Уплата и исплата
  • Бонус и промоции
  • Мобилна верзија
  • Корисничка поддршка
4.1

Резиме

Одлично казино со широк спектар на игри и добри бонус понуди за добредојде. Топло го препорачуваме и на почетници кои сакаат разновидни слот игри, како и многу варијации на игри на маса.

Pros

  • Одличен вебсајт
  • Широк спектар на игри

Cons

  • Мал број на методи за уплата и исплата
  • Ниски лимити за сериозни играчи
Sending
User Review
1 (1 vote)

EuSlot казино приказната започнува во 2018 година и успешно функционира до ден денешен.

Станува збор за онлајн казино кое секојдневно напорно работи за да стигне до едно високо ниво и да биде конкурентно со другите онлајн казина.

Вебсајт

Вебсајтот им е одличен и модерен. Има супер распоред, па веруваме дека доколку пристапите на нивниот сајт нема да се чувствувате збунето, туку напротив многу брзо ќе се снајдете.

EuSlot казино

Во левиот дел се достапните опции како мени, логин форма, лого итн, додека централниот дел е резервиран за промоциите за нови корисници. Веднаш под нив започнува лситата со достапни игри итн.

Најдолниот дел е резервиран за корисните информации за EuSlot казино кој во секој момент можете да ги проверите.

Доверба

Дефинитивно ова казино ужива голема доверба кај играчите со оглед на тоа што има лиценца како и најголемите онлајн казина. Лиценцата на ова казино е од Малта и е заведна под број MGA/B2C/394/2017 и со тоа се докажува дека вашите пари се комплетно на сигурно и дека немате простор да бидете загрижени.

Избор на игри во EuSlot казино

Дефинитивно доколку го изберете казинот она EuSlot ќе уживате во широкиот спекатар на игри кои може да ги понуди.

Слот игри

Најпрво може да најдете огромен број на слот игри од многу познати софтверски провајдери какко што се Microgaming, Pragmatic, EGT итн. Потоа може да најдете Џекпот игри, поточно игри каде што станувате потенцијален добитник на вртоглава џекпот сума.

Игри на маса

Ниту љубителите на игри на маса не се заборавени, а тука може да уживате во најпознатиот блекџек, покер, рулет и многу други. Постојат повеќе варијации на овие добро познати игри, па веруваме дека ќе биде комплетно задоволни од самата понуда.

Казино во живо

Во ова казино има и посебна категорија за казино во живо. Благодарение на професионалните дилери и високата резулуција, вие ќе имате чувство како да играте во некое ултра луксузно казино.

За крај имате и посебна категорија „Друго“ каде што можете да уживате во бинго, кено, грепки и такви други слични игри на среќа.

EuSlot казино бонус и промоции

Како и најдобрите казина што имаат категорија со бонуси и промоции, така и ова казино не е изоставено.

Бонус за добредојде во EuSlot

Во EuSlot за почеток добивате 100% бонус до 100 евра и дополнително добивате 100 бесплатни вртења. Искрено оваа понуда не е воопшто за потценување. Бесплатните вртења ги добивате пет дена по ред по 20 спинови.

Петочен бонус во EuSlot

Секој петок имате можност да ја зголемите вашата уплата за 50% и тоа најмногу до 300 евра. Се што треба да направите е во петок да направите депозит.

EuSlot казино

EUslot казино уплата и исплата

Многу важно е уплатата и испалтата да се добро регулирани во едно казино за да цел тој процес функционира беспрекорно. Овде може да кажеме дека тоа е сето во ред, но некако како понудата за депозит и повлекување да им е слаба.

Сепак, вие можете да дпозирате преку најпознатиот метод кредитна/дебитна картичка, Skrill, Neteller. Покрај нив има и уште многу други, но за разлика од конкурентните казина оваа понуда дефинитивно е слаба. Минималниот депозит е 10 евра.

Исто како што е случај во сите казина, така и овде, исплатата е на ист начин како и уплатата. Мора да нагласиме дека провиизја за уплата и исплата нема. Колку што ќе депозирате, толку ќе ви бидат и повлечени од вашата картичка.

Мобилна верзија на EuSlot казино

Мобилната верзија на едно казино е многу важна во денешно време, барем сега кога сме цело време во движење добро е да имаме достапност и флексибилност. Мобилниот сајт на ова казино функционира одлично, а исто така има и достапна апликација само за Android и iOS оперативните системи која ги има истите фунцкии како и десктоп верзијата.

EuSlot казино

Корисничка поддршка

Доколку сакате да ја добиете службата за корисници на казиното на EuSlot тогаш тоа може да го направите директно преку нивниот сајт и преку формата за Live Chat која е достапна 24 часа седум дена во неделата. Доколку ги контактирате ќе добиете разговор со стручна личност која на најбрзо можен начин ќе се обиде да ви го детектира и отколни вашиот евентуален проблем.

Заклучок за EuSlot

Нема што многу да се кажува во овој дел. Станува збор за реалитивно ново казино кое секојдневно се труди за да се надоградува. Располага со одлична добредојде бонус понуда и широк спектар на игри. Поради сето тоа, ние топло го препорачуваме за регистрација и играње.