10 бесплатни вртења за секој гол од Мундијалот!

бесплатни вртења

10Bet ни ја претстави новата понуда за сите корисници на 10Bet. Тие нудат 10 бесплатни вртења за секој гол што ќе падне на ¼ финалните дуели од Мундијалот.

Се што треба да направите е:

  1. Најави се на 10Bet или креирај ја твојата сметка ТУКА
  2. Уплати 10+ евра на натпревар од ¼ финалето на Мундијалот (минимален коеф. 2)
  3. 10Bet ќе ти додели 10 бесплатни вртења за секој постигнат гол на тој натпревар

Добиј бесплатни вртења во 10Вet казино
Услови и правила за користење

  • Промоцијата важи на 6-ти и 7-ми јули
  • Уплатата треба да биде најмалку 10 евра
  • Уплатата треба да биде на најмалку 2 коефициент
  • Вредноста на бесплатните вртења е 0.20 евра
  • Бесплатните вртења ќе бидат кредитирани на вашата сметка во наредните 24 часа

Добиј бесплатни вртења во 10Вet казино

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*