Пакет бонус за добредојде во Mozzart

Онлајн обложувалницата и казиното на Mozzart е позната по тоа што има фантастични квоти, брза и навремена исплата, но и фантастични понуди за новите и постоечките корисници.

Тие за да привлечат нови корисници, нудат пакет бонус за добредојде кој е составен од бонус и бесплатни спинови.

Станува збор за 400 евра бонус и 100 бесплатни спинови, а искрено ова не е цифра за потценување.

За да го добиете овој пакет за добредојде треба:

  1. Да се регистрирате ТУКА
  2. Да направите депозит од 300 евра
  3. Да го внесeте бонус кодот BONUS400

Услови и правила за користење

  • Бонусот важи само за нови корисници кои ќе направат депозит за прв пат
  • За да го добиете максималниот пакет на бонус треба да направите депозит од 300 евра
  • Бесплатните 100 спинови ќе бидат автоматски активирани на вашата сметка
  • Бесплатните спинови може да ги изиграте на слотот Sweet Bonanza
  • Понудата е валидна само за депозит направен прв пат

Целосните услови и правила можете да ги прочитате на сајтот на Mozzart

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*