• Игри
 • Бонус и промоции
 • Уплата и исплата
 • Мобилна верзија
 • Корисничка поддршка
 • Сигурност
 • Дизајн
4.4

Резиме

Прилично ново казино кое располага со најдобрите игри, модере дизајн, сигурност и 24 часовна љубезна корисничка поддршка. Исто така ќе си добиете и висок бонус за добредојде во вредност од 100% до 100 евра.

Sending
User Review
1 (1 vote)

Гледајќи го нивниот слоган „Gunsbet Luck N“ сфатив дека станува збор за едно елегантно онлајн казино со уникатна тема. Со работа започна во 2017 година и е препознатливо по темата на Див Запад.

Изглед

Изгледот и чувството кога играте ги потсетуваат постарите гејмери на хит серијата „Walker Texas Ranger”. За да забавата биде поголема, регистрацијата вклучува и избор на херој од оваа култна серија. Откако успешно ќе се регистрирате ви следуваат 10 бесплатни вртења на слот играта Wild Wild West.

Избор на игри во Gunsbet казино

Онлајн казиното на Gunsbet ги нуди најдобрите од најдобрите казино игри. Моментално рапослага со повеќе од 1000 казино игри, вклучувајќи ги познатите Immortal Romance, All Ways fruits, Voodoo, Rich Wilde и Book of Dead. Која игра и да ја изберете ние со сигурност ви гарантираме забава и многу возбуда и тоа од удобноста на вашиот дом.

gunsbet

Софтвер

Во онлајн казиното на Gunsbet може да се сретнете со најдобрите софтвери за казино игри и тоа NetEnt, Amatic Industries, Microgaming, NYX Gaming, BetSoft, Pragmatic Play, Elk Studios, Thunderstruck, Endorphina, BGaming и SoftSwiss.

Gunsbet бонус

Доколку одлучите да го изберете ова казино за да си ја испробате среќата, за топло добредојде ќе си добиете 100% бонус до 100 евра и плус 100 бесплатни вртења на една од вашите омилени игри.

Освен тоа, за секој депозит во петок, добивате 55% до 50 евра на вашата уплата, а да бидеме реални, тоа не е воопшто малку за екстра казино како што е ова.

Да не заборавиме да ја спомнеме ВИП програмата со која станува се поценети во казиното и за крај тука се турнирите кои нудат неверојатно големи награди.

Gunsbet казино рецензија

Уплата на средства во Gunsbet казино

Уплатата на средствата можете да ја извршите во многу валути и тоа:

 • EUR,
 • USD,
 • AUD,
 • NZD,
 • CAD,
 • RUB,
 • SEK,
 • NOK,
 • PLN,
 • Биткоин.

Парите може да ги внесете преку најпознатите картички MasterCard и Visa, сигурносните PaysafeCard, Електронските новчаници Skrill, познатите начини за уплата Bitcoin, Cubits, Yandex Money, Sofortuberwaisung, Zimpler, Trustly и Neteller.

Исплата на средства

Доколку успеете да добиете добивка во казиното, истата може да ја повлечете преку:

 • Visa,
 • MasterCard,
 • Trustly Skrill,
 • Neteller,
 • Bitcoin,
 • Qiwi,
 • Yandex,
 • iDebit,
 • Instadebit,
 • Bank Transfer,
 • WebMoney.

Најчесто парите стигнуваат за 3-5 дена, а провизиите се многу мали или за некои начини воопшто ги нема. Ние веруваме дека ќе уплаќате преку најраспространетиот начин за уплата и исплата, картичките на Visa и MasterCard, па така не мора да се грижите. Безбедноста е на високо ниво, а провизија нема.

gunsbet казино рецензија

Gunsbet казино мобилна верзија

За играчите кои се нон-стоп во движење, казиното на Gunsbet нуди мобилна поддршка. На тој начин вашите омилени казино игри ви се достапни и преку вашиот мобилен телефон или таблет. Може да пристапите од Android и iOS платформа и да ги уживате истите благодети од веб верзијата.

Корисничка поддршка

Доколку се соочите со одреден проблем на онлајн казиното на Gunsbet, без двоумење контактирајте ја 24 часовната достапна поддршка која ја има во форма на Live Chat. Исто така може да ги контактирате преку е-маил [email protected]. И да не заборавиме, тие се достапни и на социјалните мрежи Инстаграм, Твитер и Фејсбук.

Заклучок за Gunsbet казино

Секој што сака да игра од својот дом и да добива високи бонуси го препорачуваме да го разгледа онлајн казиното Gunsbet. Тоа е доверливо казино лиценцирано според Direx N.V под јурисдикција на Curacao eGaming. Со еден збор вреди да се проба.