Бонус вест

Diamond Rush – Ограничена промоција во Mozzart

Онлајн казиното на Mozzart ни ја претстави најновата промоција насловена како Diamond Rush. Оваа фантастична можност можете да ја искористите од 8-ми до 28-ми февруари исклучително во казиното на Mozzart. За оваа промоција квалификувани се […]

Бонус вест

Совршен старт во 22Bet – Бонус во вредност од 18.000 денари

22Bet во склоп на својата категорија за обложување, нуди и различни казино игри. Тие можат да се пофалат со широк спектар на игри на среќа, а исто така и со фантастични бонуси. Еден од активните […]

No Picture
Занимливости

Golden Matrix ја купува MeridianBet за 300 милиони долари

Американската компанија за онлајн игри Golden Matrix Group (GMGI) потпиша договор за купување на водечката групација за спортско обложување и казино игри во Југоисточна Европа, MeridianBet Group со седиште во Малта, за 300 милиони долари […]

Бонус вест

100 евра бонус за сите нови корисници во казиното на Bet365

Bet365 како поим значи број еден во сферата на онлајн обложувањето и онлајн казината. Тие редовно имаат фантастични и атрактивни понуди, а овој пат на „мета“ се сите нови корисници. Oвој пат нудат фантастичен бонус […]

Бонус вест

20Bet бонус за добредојде + 120 бесплатни спинови

Повеќето онлајн обложувалници и казина нудат најразлични бонуси за да привлечат нови корисници, а ние во продолжение на овој текст ќе ви ја претставиме моменталната понуда на онлајн сервисот за обложување и казино 20Bet. Станува […]

Бонус вест

Пауза на Мундијалот! Време е за 50 бесплатни спинови во Mozzart!

Денес е првиот ден без натпревари од СП од самиот почеток на ова натпреварување. Со таа пауза може да кажеме дека и понудата за кладење е ослабена. На терен ќе имаме натпревари од пониските лиги, […]

Бонус вест

Слаба понуда за кладење? Време е за 50 бесплатни спинови!

Дури и најстрасните обложувачи во овие денови се соочуваат со проблемот наречен слаба понуда. Не сме навикнати во овој период да имаме толку малку натпревари, но причината е јасна, а тоа е поради почетокот на […]

Бонус вест

Без никаков ризик: Само регистрирајте се и добијте 50 бесплатни вртења во казиното на Mozzart!

Ова е најидеалниот период во годината за да се изигра некој тикет во обложувалница или пак може да кажеме дека е супер период за да си ја пробате среќата на некоја слот игра. Едно од […]

Бонус вест

Вртоглави 400 евра бонус во Mozzart: Спремни сте за уште еден богат фудбалски викенд?

Мундијалот започнува за многу кратко време, а дотогаш ни преостануваат уште два „фул“ богати викенди со спортски настани. Веруваме дека ќе сакате да ги искористите максимално, па ние сме тука да ви помогнеме во поглед […]

Бонус вест

Само во понеделник: 100 бесплатни вртења во казиното на Mozzart

Едно од подобрите казина на интернет просторот, нуди фантастична понуда за сите корисници кои ќе направат депозит во понеделник. Имено, станува збор за 100 бесплатни вртења на слотот The Dog House за депозит од најмалку […]