100% бонус до 100 евра и 20 бесплатни вртења за љубителите на казино игрите!

Coinbet24

Coinbet24 реши да ги награди сите нови корисници со 100% до 100 евра и да им додели 20 бесплатни вртења за омилените слот апарати.

Се што треба да направите е:

 1. Креирајте сметка на Coinbet24 ТУКА
 2. Направете уплата од најмалку 2000 денари
 3. Добијте 100% бонус до 6000 денари

Регистрирај се на Coinbet24

Услови и правила

  • Бонусот е наменет за сите нови корисници
  • Минималниот депозит за да земете бонус мора да биде 2000 денари, а доколку не сакате бонус, тогаш минималниот депозит е 250 денари
  • Бонусот може да го користите во казиното на Coinbet24
  • За оваа промоција важат општите правила на Coinbet24

Регистрирај се на Coinbet24

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*