Бонус од 100 евра во казиното на Bet365

Онлајн казиното на Bet365 располага со сите можни ресурси кои го „држат“ да биде на позицијата број еден ширум светот.

Тие ни претставија бонус понуда за нови корисници која всушност значи 100% бонус до 100 евра за сите нови корисници во ова казино.

Се што треба да направите е:

  1. Регистрирајте се ТУКА
  2. Направете депозит од најмалку 10 евра
  3. Добијте 100% бонус до 100 евра

Услови и правила за користење

  • Бонусот е во вредност од 100% на вашиот депозит, но најмногу до 100 евра
  • Бонусот е наменет само за нови корисници кои ќе направат депозит за прв пат
  • Уплатата направена со PaySafe Card не е квалификувана за овој вид на бонус
  • Пред да го повлечете бонусот мора да го изиграте најмалку 20 пати на квалификуваните игри
  • Условите мора да ги исполните во рок од 30 дена откако ќе биде активиран бонусот

Целосните бонус правила може да ги прочитате на сајтот на Bet365.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*