22Bet казино ја има една од најголемите понуди за бонус за добредојде

Онлајн казиното на 22Bet се трудат да стигнат во категорија со најдобрите онлајн казина на интернет просторот.

Овој пат за сите нови корисници нудат фантастична понуда за добредојде, поточно нудат бонус од 100% до 300 евра за првиот депозит.

Се што треба да направите е:

  1. Регистрирајте се ТУКА
  2. Направете депозит од најмалку 1 евро
  3. Уживајте во бонусот

Услови и правила за користење

  • Понудата е наменета само за нови корисници
  • Вредноста на бонусот е 100% до најмногу 300 евра
  • Депозитот со криптовалути не е квалификуван за бонус
  • Бонус условите мора да се исполнат во рок од 7 дена
  • Понудата е валидна само еднаш за една сметка
  • Минималниот квалификуван бонус е 1 евро

Целосните бонус правила можете да ги прочитате на сајтот на 22Bet

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*