Бонус вест

Само во вторник: 3 пати по 50 бесплатни спинови

Што е подобро од 50 бесплатни спинови? 150 бесплатни спинови. Да, добро прочитавте. Онлајн казиното на Mozzart нуди 150 бесплатни спинови во три наврати по 50. Се што треба да направите е да депонирате најмалку […]

Бонус вест

Неделна понуда: 1500 евра за сите играчи во Mozzart

Mozzart казиното многу често ни претставува неделни промоции, па и овој пат во соработка со Pragmatic Play решија да доделат 1500 евра. Од 14-ти до 20-ти август, играчите кои ќе направат најголем влог се квалификувани […]

Бонус вест

Зграпчете ја можноста: 2000 евра за најдобрите во Mozzart

Повторно казиното на Mozzart ни претстави неделна промоција која не смеете да ја пропуштите. Станува збор за фонд од 2000 евра кој ќе се раздели на најдобрите 40 играчи, а единствениот критериум е да имате […]

Бонус вест

Fazi промоција во Mozzart

Фонд од 1500 евра ќе се додели на играчите во онлајн казиното на Mozzart во период од 31-ви јули до 6-ти август. Спремни сте за едно ново искуство? Земете учество во Fazi промоцијата и бидете […]

Бонус вест

Aviator: Летен бонус во Mozzart

Aviator во моментов е најпопуларна казино игра која е достапна скоро во сите онлајн казина.  Овој пат, онлајн казиното на Mozzart за своите играчи го пратстави летниот бонус насловен како дожд од бесплатни средства за […]