Зграпчете ја можноста: 2000 евра за најдобрите во Mozzart

Повторно казиното на Mozzart ни претстави неделна промоција која не смеете да ја пропуштите.

Станува збор за фонд од 2000 евра кој ќе се раздели на најдобрите 40 играчи, а единствениот критериум е да имате најголем вкупен влог во временски период од 7-ми до 13-ти август.

Оваа промоција е наменета само за слот игрите од Amusnet (EGT).

Доколку се уште немате сметка во Mozzart, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете дополнителен пакет бонус за добредојде.

Квалификувани слот игри за оваа промоција се:

 • 20 Golden Coins
 • Cocktail Rush
 • Candy Palace
 • Hot Deco
 • Fruits & Gold
 • Viking Rising
 • Shining Crown
 • 40 Super Hot
 • Burning Hot
 • Zodiac Wheel
 • Royal Secrets
 • Drops of Water
 • Flaming Hot
 • Supreme Hot

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*