Турнир во Mozzart: Награда вредна 2000 евра!

Mozzart казиното неодамна започна со различни турнири каде што наградните фондови не се воопшто за потценување.

Овој пат во игра се сите казино играчи кои во период од 21-31 август ќе играат на една од долунаведените слот игри за минимален влог од 0.20 евра.

Доколку се уште немате сметка во Mozzart, тоа може да го направите ТУКА.

Наградниот фонд и овој пат е импресивен и изнесува 2000 евра, а ќе се разделува по правило на играчи кои имаат најголем влог во тој временски период.

Квалификувани казино игри се:

Sizzling Hot Deluxe (Greentube)
Ultra Hot Deluxe (Greentube) 
Red Hot Burning (Greentube)
Wild Hot 40 (Fazi)
Hot Pepper (Pragmatic)
Hot Chilli (Pragmatic)
Hell hot 40 (Endorphina)
20 Super Hot (Amusnet)
Hot Deco (Amusnet)
5 Dazzling Hot (Amusnet)
Hell Hot 100 (Endorphina)
Turbo Hot 40 (Fazi)
Crystal Hot 40 Free Spins (Fazi)
Hot Hot Fruit (Habanero)
Flaming Hot Extreme (Amusnet)
Burning Hot 6 (Amusnet)
Hot Burning Wins (Playson)
Hot Coins: Hold and Win (Playson)
Hot Fiesta (Pragmatic Play)
Hot to Burn Hold and Spin (Pragmatic Play)

Услови и правила за користење

  • Квалификувани се играчите кои ќе играат во временски период од 21-31-ви август
  • Сите регистрирани играчи на Mozzart можат да земат учество во оваа промоција
  • Минимален квалификуван депозит е 0.20 евра
  • Мozzart го задржува правото да ја прекине промоцијата без однапред да ги извести играчите
  • Целосните бонус правила можете да ги прочитате на сајтот на Mozzart

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*