Неделна понуда: 1500 евра за сите играчи во Mozzart

Mozzart казиното многу често ни претставува неделни промоции, па и овој пат во соработка со Pragmatic Play решија да доделат 1500 евра.

Од 14-ти до 20-ти август, играчите кои ќе направат најголем влог се квалификувани да добијат една од понудените награди.

Се што треба да направите е да ги играте долунаведените слот игри за најмал влог од 0.20 евра.

Првите 40 кои ќе имаат најголем влог ќе влезат во наградниот фонд од 1500 евра.

Квалификувани слот игри за оваа промоција се:

 • Sweet Bonanza
 • Extra Juicy Megaways
 • The Dog House
 • Big Bass Bonanza
 • Juicy Fruits
 • Power of Merlin Megaways
 • The Dog House Megaways
 • Mammoth Gold Megaways
 • Starlight Princess
 • The Dog House Multihold
 • Fruit Party
 • 5 Lions Megaways
 • Zeus vs Hades – Gods of War
 • Wild West Duels
 • Gems Bonanza
 • Dragon Hero
 • Sugar Rush
 • Big Bass Amazon Xtreme
 • Gates of Olympus
 • Muertos Multiplier Megaways

Услови и правила за користење

 • Понудата важи за сите корисници на Mozzart
 • Квалификуван влог е 0.20 евра и повеќе
 • Квалификувани се горенаведените слот игри
 • Промоцијата трае од 14-ти до 20-ти август 2023 година 23:59 часот
 • Евентуалната добивка се актиивра автоматски на вашата сметка

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*