Вторник е ден за 150 бесплатни вртења!

Онлајн казиното на Mozzart ни ја претстави новата фантастична понуда каде што може да си добиете 150 бесплатни вртења.

Секој вторник, од 00:01 часот до 23:59 вие може да добиете 50 бесплатни спинови, но не еднаш, туку три пати.

Со секој депозит од 10 евра, вие добивате 50 бесплатни спинови кои може да ги искористите на слотот Sweet Bonanza.

Се што треба да направите е да депонирате 10 евра и да го внесите кодот SWEET.

Услови и правила за користење

  • Понудата е валидна само во вторник од 00:01  до 23:59 часот
  • Минималниот квалификуван депозит е 10 евра
  • Промо кодот SWEET е задолжителен
  • Бесплатните спинови може да ги искористите на слотот Sweet Bonanza
  • Максимумот на бесплатни спинови е 150 кои може да ги добиете во три наврати со депозит од по 10 евра во еден ден

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*