Само во вторник: 3 пати по 50 бесплатни спинови

Што е подобро од 50 бесплатни спинови? 150 бесплатни спинови.

Да, добро прочитавте. Онлајн казиното на Mozzart нуди 150 бесплатни спинови во три наврати по 50.

Се што треба да направите е да депонирате најмалку 10 евра со промо кодот SWEET.

Тоа може да го направите три пати секој вторник од 00:01 до 23:59 часот.

Бесплатните спинови може да ги искористите на слотот Sweet Bonanza.

Услови и правила за користење

  • Право на бонус имаат сите регистрирани корисници на Mozzart
  • Бонусот е во вредност од 50 спинови и со првите три депозити од по 10 евра добивате по 50 бесплатни спинови
  • За да ја активирате промоцијата треба да го внесете промо кодот Sweet
  • Целосните услови и правила прочитајте ги на сајтот на Mozzart

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*