No Picture
Занимливости

Golden Matrix ја купува MeridianBet за 300 милиони долари

Американската компанија за онлајн игри Golden Matrix Group (GMGI) потпиша договор за купување на водечката групација за спортско обложување и казино игри во Југоисточна Европа, MeridianBet Group со седиште во Малта, за 300 милиони долари […]

Бонус вест

Co 50 денapи ocвоила 200.000 евpa на новогодишната ноќ

Жена освоила повеќе од 200.000 евра на новогодишната ноќ во казино во Сен Мало, Бретања, Франција… Инаку, како што изјави вчера директорот на казиното, 40-годишничката ставила само 80 евроценти (50 денари) во автоматот. – Таа […]

Занимливости

Топ 7 најиграни слот игри во месец октомври

Дефинитивно слот апаратите го заземаат првото место кога станува збор за казино без разлика дали е тоа локално или е онлајн. Нашиот сајт води редовни статистики и еднаш месечно издвојуваме вест наменета токму за слотовите. […]

Занимливости

Топ 3 најиграни слот игри во месец септември

Со оглед на моменталната ситуација каде што сме приморани да седиме повеќе дома, да носиме најразлична заштита, да не седиме во затворени простории, онлајн слотовите поради сето тоа бележат голем раст. Според нашите статистики во […]

Занимливости

Најиграни слот игри во месец август

И покрај тоа што месец август беше полн со натпревари, слот игрите не останаа заборавени. Секојдневно се појавуваат најразлични слот апарати, но сепак некои се издвојуваат по својата популарност. Овде ние ќе ви напишеме според […]

Занимливости

Најиграни слот игри во месец јули

Слот апаратите во последно време се повеќе и повеќе стануваат популарни помеѓу љубителите на игрите на среќа. Тоа е направа која на најразлични начини со најразлични комбинации за мал влог може да исфрли голема добивка. […]

Занимливости

Одличнa апликација за играчите на казино преку мобилен!

Како што изминува времето луѓето се повеќе и повеќе со во гужви и ретко кога имаат време за релаксирање. Истото се случува и со љубителите на онлајн казино игрите. Имено, за да играте казино не […]

Занимливости

СЕ НА ЕДНО МЕСТО: Играјте ги бесплатно вашите омилени игри!

Сега кога сме во еден период каде што досадата е на прво место, добро би било да се размрдаме со некоја од нашите омилени слот игри. Во оваа статија ги имате најпопуларните слот игри кои […]

slot going out of screen
Занимливости

Oпишано до детали: Еве како да се регистрирате во 1xBet и Bet365!

Најпрво да нагласиме дека игрите кои беа достапни во локалните обложувалници и казина на слот апаратите се достапни во казиното на 1xBet. 1xBet регистрација Регистрацијата на овој сајт нема да ви одземе повеќе од 2-3 […]

girl holding five of a kind
Бонус вест

Eве ги најголемите причини за губење во покерот!

Многу играчи на покер после долг или краток губитнички низ смета дека се работи само за несреќа, а и понатаму се уверени дека тие се соврешени играчи. Бидете сигурни дека тоа не е случајно, односно […]