Одлична можност во 20Bet: 120 евра бонус + 120 бесплатни спинови

Казиното на 20Bet нуди одлична можност за сите нови корисници кои се уште немаат отворен сметка.

Имено, станува збор за пакет бонус за добредојде, поточно составен дел е 100% бонус на вашата прва уплата и 120 бесплатни спинови на слотот Crazy Frog.

Се што треба да направите е:

  • Регистрирајте се ТУКА
  • Направете депозит од најмалку 20 евра
  • Уживајте во бонусот

Услови и правила за користење

  • Бонусот е наменет само за нови корисници
  • Вредноста на бонусот е 100% на вашата прва уплата
  • Максималната сума на бонус што може да ја добиете е 120 евра
  • Минималниот квалификуван депозит е 20 евра
  • Бесплатните спинови може да ги искористите на слотот Crazy Frog

*Целосните бонус правила може да ги прочитате на сајтот на 20Bet

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*