Време е за нов почеток! Време е за 300 евра бонус!

bonus drawing

Доколку сакате да напреднете во поглед на онлајн коцкањето, тогаш време е да отворите сметка во некое добро онлајн казино.

Според нас, моментално најдобра понуда има казиното на William Hill.

Имено, тие за сите нови играчи нудат бонус до 300 евра на првиот депозит, а тоа е одлична можност за да започнете со онлајн казиното.

Се што треба да направите е:

  • Регистрирајте се на William Hill казиното ТУКА
  • Направете депозит од најмалку 10 евра
  • Добијте бонус од 100% до 300 евра

Услови и правила за користење

  • Понудата е наменета само за казиното на William Hill
  • Достапна е еднаш за еден корисник
  • Бонусот кој може да го добиете е максимум до 300 евра
  • Вредноста на бонусот е 100%
  • Бонусот трее 7 дена откако ќе го добиете
  • Бонусот треба да го извртите 40 пати пред повлекувањето

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*