Секој понеделник 100 бесплатни спинови во казиното на Mozzart

Едно од подобрите онлајн казина, Mozzart, ни ја претстави најновата бонус понуда која е наменета за сите нови и постоечки корисници.

Станува збор за 100 бесплатни спинови на слотот Bigger Bass Bonanza кој припаѓа на Pragmatic Play`s.

За да ги добиете бесплатните спинови треба да направите депозит од минимум 20 евра во понеделник и потоа тие автопатски ќе ви бидат додадени.

Доколку се уште немате сметка во Mozzart, можете да се регистрирате ТУКА

Услови и правила за користење

  • Понудата важи за сите нови и постоечки корисници
  • Понудата е активна до крајот на 2023 година
  • Депозитот мора да се направи во понеделник од 00:01 часот до 23:59
  • Понудата може да се активира само еднаш
  • Депозитот мора да биде најмалку 20 евра со бонус кодот BONANZA
  • Бесплатните спинови може да се искористат само на Bigger Bass Bonanza слотот
  • Вредноста на бесплатните спинови е 0.20 евра

*Целосните услови и правила може да ги прочитате на сајтот на Mozzart

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*