Вртоглави 400 евра бонус за добредојде во Mozzart!

Mozzart важи за една од посериозните платформи на интернет просторот каде што можете да уживате во најразлични казино игри.

Тие за своите нови корисници нудат фантастична промоција каде што имате можност да добиете бонус до 400 евра и 100 бесплатни спинови.

Се што треба да направите е:

 • Регистрирај се во Mozzart ТУКА
 • Направи депозит во вредност од 300 евра
 • Користи го промо кодот BONUS400

Бонусот е во вредност од:

 • 100% до 300 евра слот бонус
 • 100% до 100 евра бонус за обложување
 • 100 бесплатни спинови

Услови и правила за користење

 • За да добиете 400 евра бонус мора да направите минимален депозит од 300 евра
 • Бесплатните спинови може да ги користите на игрите Sweet Bonanza TM или The Dog House TM
 • Вредноста на бесплатните спинови е 0.20 евра
 • Понудата е валидна само за првиот депозит
 • Минималниот квлифкувн депозит е 10 евра

*Целосните правила може да ги прочитате на сајтот нa Mozzart

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*