20Bet бонус за добредојде + 120 бесплатни спинови

Повеќето онлајн обложувалници и казина нудат најразлични бонуси за да привлечат нови корисници, а ние во продолжение на овој текст ќе ви ја претставиме моменталната понуда на онлајн сервисот за обложување и казино 20Bet.

Станува збор за бонус за добредојде во вредност од 120 евра, а покрај тоа си добивате и 120 бесплатни спинови на слот играта Elvis Frog.

Се што треба да направите е:

  1. Регистрирајте се ТУКА
  2. Направете депозит од најмалку 20 евра
  3. Уживајте во бонусот

Услови и правила за користење

  • Бонусот е наменет само за нови корисници кои ќе направат депозит за прв пат
  • Вредноста на бонусот е 100% од депозитот најмногу до 120 евра
  • Бесплатните спинови се активираат 4 дена по 30
  • Бесплатните спинови може да ги искористите на слот играта Elvis Frog
  • Бонусот може да се искористи само еднаш
  • Добивката од бесплатните спинови мора да се изигра 40 пати пред да се повлечи
  • Целосните услови и правила прочитајте ги на сајтот на 20Bet

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*