Пауза на Мундијалот! Време е за 50 бесплатни спинови во Mozzart!

Денес е првиот ден без натпревари од СП од самиот почеток на ова натпреварување. Со таа пауза може да кажеме дека и понудата за кладење е ослабена.

На терен ќе имаме натпревари од пониските лиги, но тоа не значи дека тие што сакаат да ја пробаат среќата ќе немаат можност.

Mozzart казиното нуди 50 бесплатни спинови за сите нови корисници и тоа без депозит, а се што треба да направите е:

  • Регистрирајте се ТУКА
  • Направете верификација на профилот
  • Уживајте во бесплатните спинови

Целосните услови и правила можете да ги прочитате на сајтот на Mozzart

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*