100 евра бонус за сите нови корисници во казиното на Bet365

Bet365 како поим значи број еден во сферата на онлајн обложувањето и онлајн казината.

Тие редовно имаат фантастични и атрактивни понуди, а овој пат на „мета“ се сите нови корисници.

Oвој пат нудат фантастичен бонус за добредојде во вредност од 100% до 100 евра

Се што треба да направите е:

  1. Да се регистрирате ТУКА
  2. Да депонирате најмалку 10 евра
  3. Да уживате во бонусот

Услови и правила за користење

  • Понудата е наменета само за нови корисници
  • Минималниот квалификуван депозит е 10 евра
  • Вредност на бонусот е 100% од депозитот, но најмногу до 100 евра
  • Потребниот обрт за повлекување на бонусот е 20 пати
  • Понудата е активна до 6-ти февруари 2023 година
  • *Целосните бонус правила може да ги прочитате на сајтот на Bet365

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*