Бонус вест

20Bet бонус за добредојде + 120 бесплатни спинови

Повеќето онлајн обложувалници и казина нудат најразлични бонуси за да привлечат нови корисници, а ние во продолжение на овој текст ќе ви ја претставиме моменталната понуда на онлајн сервисот за обложување и казино 20Bet. Станува […]

Бонус вест

Пауза на Мундијалот! Време е за 50 бесплатни спинови во Mozzart!

Денес е првиот ден без натпревари од СП од самиот почеток на ова натпреварување. Со таа пауза може да кажеме дека и понудата за кладење е ослабена. На терен ќе имаме натпревари од пониските лиги, […]