Спремни сте? Mozzart нуди бонус до 400 евра и 100 бесплатни вртења

Казиното на Mozzart максимално се труди да ги изненади љубителите на спортското обложување.

Овој пат на „мета“ се сите нови корисници. Моzzart нуди супер пакет за добредојде за сите што ќе се регистрираат на нивниот сајт ТУКА.

Пакетот за добредојде вклучува:

 • 100% бонус за казино до 300 евра
 • 100% бонус до 100 евра за обложување
 • 100 бесплатни спинови

Се што треба да направите е:

 • Регистрирајте се ТУКА
 • Направете депозит во вредност од 300 евра
 • Внесете го кодот BONUS400
 • Уживајте во бонусот

Услови и правила за користење

 • Понудата е валидна само за новорегистрирани играчи
 • За да ја активирате понудата мора да го внесете бонус кодот BONUS400
 • Вредноста на бесплатните спинови е 0.20 евра
 • Бесплатните спинови може да ги изиграте на слот игрите Sweet Bonanza TM или The Dog House TM  
 • Целосните правила и услови за оваа понуда може да ги прочитате на сајтот на Mozzart

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*