20Bet супер понуда за добредојде – 120 евра и 120 бесплатни спинови за сите нови корисници!

Едно од подобрите онлајн казина, 20Bet има фантастична понуда за добредојде која во никој случај не смеете да ја пропуштите доколку сте љубители на на казино игрите.

Тие нудат 100% бонус до 120 евра и 120 бесплатни спинови на слотот Elvis Frog на вашата прва уплата.

Се што треба да направите е:

  1. Регистрирајте се ТУКА
  2. Направете минимален депозит од 20 евра
  3. Уживајте во бонусот

Услови и правила за користење

  • Бонусот е наменет само за нови корисници и корисниците кои се уште не направиле депозит
  • Бонусот е во вредност од 100% до најмногу 120 евра
  • Бесплатните спинови се активираат во рок од 4 дена по 30
  • Добивката од бесплатните спинови треба да ја изиграте 40 пати за да ја ослодите за повлекување
  • Целосните бонус правила може да ги прочитате на сајтот на 20Bet

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*