Ограничена понуда: 50 бесплатни вртења без депозит во казиното на Mozzart

Казиното на Mozzart неодамна ја претстави фантастичната понуда која во никој случај не смееме да ја пропуштиме. Имено, станува збор за бонус во форма на бесплатни спинови кој е наменет за сите нови корисници.

Постапката за добивање на бесплатни спинови е едноставна и се што треба да направите е:

 1. Регистрирајте се во Mozzart ТУКА
 2. Верификувајте ја сметката со испраќање на личен документ
 3. Уживајте во бонусот

Услови и правила за користење

 • Бонусот е наменет само за нови корисници
 • Вредноста на бесплатните спинови е 0.20 евра
 • Бесплатните спинови може да ги играте на игрите Sweet Bonanza TM или The Dog House
 • Максималната добивка која може да ја остварите од бесплатните спинови е 100 евра
 • За да го повлечете бонусот мора да направите обрт од х35 пати
 • Бесплатните спинови се активираат веднаш откако ќе направите верификација
 • За да ги добиете бесплатните спинови не е потребен депозит
 • Бонусот мора да биде изигран во наредните 7 дена
 • Промоцијата важи само за еден корисник, односно една ИП адреса, едно домаќинство
 • Понудата важи до 09.04.2022 година

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*