Погодете го резултатот на дуелот Реал Мадрид – Манчестер Сити и добијте бесплатни спинови

Едно од најдобрите онлајн казина, Bet365 по повод ½ финалето од ЛШ нуди бесплатни спинови за своите корисници. Доколку се уште немате сметка, може да се регистрирате ТУКА.

Се што треба да направите е:

  • Да го погодите победникот на натпреварот Реал Мадрид – Манчестер Сити
  • Да изиграте 25 евра на еден од квалификуваните слот игри

Спиновите се делат по следниот редослед:

  • Реал Маддрид – 10 бесплатни спинови
  • Реми – 15 бесплатни спинови
  • Манчестер Сити – 20 бесплатни спинови

Услови и правила за користење

  • Понудата е активна до 04.05.2022 година до 19:00
  • Бесплатните спинови може да ги изиграте во казиното на Bet365 на слот игрите Age of the Gods Norse: Gods and Giants
  • Квалификувани слотови за оваа понуда се Age of the Gods Norse: Gods and Giants, Age of the Gods Norse: Norse Legends, Blue Wizard, Golden Macaque, Kingdoms Rise: Chasm of Fear, Kingdoms Rise: Sands of Fury, Kingdoms Rise: Shadow Queen, Tundra Wolf and Wild Linx
  • Понудата е валидна за сите нови и постоечки корисници
  • Типувањето на точниот резултат се однесува на резултат во регуларните 90 минути

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*