Совршена понуда во казиното на 22Bet!

Казиното на 22Bet е едно од подобрите казина на интернет просторот. Располагаат со широк спектар на игри и можат да ги задоволат апсолутно сите потреби на казино играчите.

Освен тоа нудат и фантастичен бонус за добредојде, поточно на вашата прва уплата, а се што треба да направите е:

 1. Регистрирајте се во 22Bet ТУКА
 2. Направете минимален депозит од 60 денари
 3. Добијте 100% бонус до 500.000 денари

Услови и правила за користење

 • Секој клиент има право само на еден 100% бонус за првиот депозит
 • Минималниот квалификуван депозит е 60 денари
 • Бонусот е во вредност од 100% до 500.000 денари на вашата прва уплата
 • Само првиот депозит е квалификуван за бонус
 • Понудата важи само за новите корисници кои претходно не направиле депозит
 • Обртот за да се исполнат условите на бонусот е х50 пати
 • Бонусот не важи за депозит со криптовалути
 • Бонусот трае 7 дена откако ќе биде впишан на вашата бонус сметка
 • Повлекувањето на средствата од сметката на клиентот не е достапно сѐ додека не се исполнат условите за обложување со бонус средствата

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*