Пакет бонус за добредојде во 1xBet: 1500 евра + 150 бесплатни вртења

Казиното на 1xBet располага со широк спектар на игри, па веруваме дека сите вкусови ова казино може да ги задоволи.

Доколку сакате да станете дел и вие од 1xBet казино, тогаш ви следуваат и 100% бонус до 1500 евра + 150 бесплатни вртења во форма на бонус за добредојде.

Се што треба да направите е:

 1. Регистрирајте се ТУКА
 2. Внесете ги сите барани информации во вашиот профил и активирајте го телефонскиот број
 3. Направете прв депозит од барем €10 и бонусот автоматски ќе ви биде впишан на вашата сметка

Услови и правила за користење

 • Бонус понудата е наменета само за нови корисници
 • Бесплатните вртења ќе се доделат само откако ќе се активира телефонскиот број и може да се искористат во следните игри:
 • за 1-от депозит – Book of Gold: Classic
 • за 2-от депозит – Legend of Cleopatra
 • за 3-от депозит – Solar Queen
 • Бонусот се распоредува по следниот редослед:
 • за 1-от депозит – 100% и 30 FS
 • за 2-от депозит – 50% и 35 FS
 • за 3-от депозит – 25% и 40 FS
 • за 4-от депозит – 25% и 45 FS
 • Максималниот бонус кој може да го добиете е:
 • за 1-от депозит – €300
 • за 2-от депозит – €350
 • за 3-от депозит – €400
 • за 4-от депозит – €450
 • Условите за обложување на бонусот мора да бидат исполнети со обложување на износот на бонусот х35 пати во рок од 7 денови. Во текот на исполнувањето на условите за обложување, влоговите не смеат да бидат поголеми од €5.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*