Погодете го победникот на дуелот ПСЖ – Реал Мадрид и добијте бесплатни вртења!

Казиното на Bet365 по повод нокаут фазата од ЛШ ни претстави нова понуда во која може да добиете бесплатни вртења на одредени слотови во тоа казино.

За да учествувате во игра треба:

 1. Да го погодите победникот на дуелот ПСЖ – Реал Мадрид
 2. Да изиграте 25 евра на еден од квалификуваните слотови

Доколку се уште немате сметка во Bet365 тоа може да го направите ТУКА

Спиновите се делат по следниот редослед

 • ПСЖ – 10 бесплатни спинови
 • Реми – 20 бесплатни спинови
 • Реал Мадрид – 15 бесплатни спинови

Услови и правила за користење

 • Понудата е активна до 15-ти февруари 20:00 часот
 • Само тој што ќе го погоди победникот на дуелот ПСЖ – Реал Мадрид ќе добие бесплатни спинови
 • Квалификувани слотови за исполнување на условите се Age of the Gods, Age of the Gods: Book of Oracle, Age of the Gods: God of Storms, Age of the Gods Norse: Gods and Giants, Age of the Gods Norse: Norse Legends, Blue Wizard, Golden Macaque, Kingdoms Rise: Chasm of Fear, Kingdoms Rise: Sands of Fury, Kingdoms Rise: Shadow Queen, Tundra Wolf and Wild Linx
 • Бесплатните спинови се активираат во наредните седум дена
 • Понудата е валидна за сите нови и постоечки корисници
 • Вредноста на бесплатните спинови е 0.20 евра

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*