Одлична понуда за почеток: Добијте 300 евра бонус во Betwinner

Казиното на Betwinner важи за едно од посериозните онлајн казина на интернет просторот. Тие нудат фантастични бонус понуди како за новите, така и за своите лојални корисници.

Во моментов имаат понуда на која не може лесно да се одолее, поточно ви се нудат 100% бонус на вашиот прв депозит најмногу до 300 евра.

Се што треба да направите е:

  1. Регистрирајте се на Betwinner ТУКА
  2. Пополнете ги полињата во „Моја сметка“
  3. Направете депозит од најмалку 1 евро

Услови и правила за користење

  • Вредноста на бонусот е 100% на вашиот прв депозит до најмногу 300 евра
  • Секој корисник има право на еден бонус и тоа само на првиот депозит
  • Минимален квалификуван депозит е 1 евро
  • Потребниот обрт за повлекување на бонусот е 28 пати
  • Целосните правила и услови за користење на овој бонус може да ги најдете на сајтот на Betwinner

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*