Регистрирајте се и добијте бонус до 120 евра во 20Bet

Онлајн казиното на 20Bet е прилично ново казино, но во никој случај не смееме да го потцениме во поглед на понудите и промоциите кои ги нудат за своите нови играчи.

Во моментов активна им е промоцијата каде што нудат 100% бонус на вашата прва уплата до најмногу 120 евра и 120 бесплатни спинови на казино слотот Elvis Frog.

Се што треба да направите е:

  • Регистрирајте се во 20Bet ТУКА
  • Направете депозит од најмалку 20 евра
  • Уживајте во бонусот и бесплатните вртења

Услови и правила за користење

  • Бонусот е наменет само за нови корисници
  • Бонусот е во вредност од 100% на вашата прва уплата најмногу до 120 евра
  • Минималниот квалификуван депозит е 20 евра
  • Промоцијата е достапна само за еден играч по IP адреса
  • Бесплатните вртења се активираат 4 последователни дена по 30

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*