Пакет бонус во казиното 1xSlots!

Казиното на 1xSlot за своите нови играчи ни ја претстави новата фантастична понуда на која тешко кој може да одолее.

Станува збор за пакет кој вклучува бонус на првите четири депозити како и бесплатни вртења на најпознатите слот игри.

Се што треба да направите е:

 1. Регистрирајте се ТУКА и пополнете ги неопходните лични информации како и телефонскиот број
 2. Направете депозит од најмалку 10 евра
 3. Уживајте во бонусот и бесплатните спинови

Вредноста на бонусот и бесплатните спинови е следна:

 • Прв депозит – 100% до 300 евра и 30 бесплатни вртења
 • Втор депозит – 50% до 350 евра и 30 бесплатни вртења
 • Трет депозит – 25% до 400 евра и 40 бесплатни вртења
 • Четврт депозит – 25% до 450 евра и 45 бесплатни вртења

Услови и правила за користење

 • Бонусот се активира на комплетно пополнетите профили
 • За да го добиете бонусот потребно е да го активирате мобилниот телефон
 • Бонус понудата не важи за крипто депозити
 • Квалификуван депозит е 10 евра на првиот депозит и 15 евра на вториот, третиот и четвртиот депозит
 • Бонусот мора да се изврти 35 пати во рок од 7 дена

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*