Bet365 нуди 100 евра бонус за сите нови играчи

Едно од најдобрите онлајн казина, казиното на Bet365 ни ја претстави својата нова понуда која е наменета само за новите корисници.

Имено, сите нови корисници кои ќе се регистрираат во Bet365 казиното добиваат можност за 100 евра бонус. Постапката за добивање е едноставна и се што треба да направите е:

  • Регистрирајте се ТУКА
  • Направете депозит од најмалку 10 евра
  • Добијте 100% бонус до 100 евра

Услови и правила за користење

  • Вредноста на бонусот е 100% на вашата прва упалта до најмногу 100 евра
  • Бонусот е наменет само за нови корисници
  • За да го повлечете бонусот треба да направите обрт најмалку 20 пати
  • Бонусот не може да се користи на следните игри: Galactic Streak, Gem Splash: Rainbows Gift, Ice Cave, Ishtar, Kingdoms Rise: Legend of Elvenstone, Kingdoms Rise: Sands of Fury, Legend of Hydra, Midnight Wilds, Pyramid Valley, Savage Jungle, Shields of Rome, Space Digger, Stallion Strike, Streak of Luck, Suicide Squad, The Great Reveal, Tip Top Totems, Tip Top Totems PowerPlay Jackpot, Wild Gambler 2: Arctic Adventure, Wild Lava

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*