Лојалноста се наградува во 1xSlots

Едно од реномираните онлајн казина, 1хSlots неодамна ни прикажа фантастична бонус понуда која е наменета за лојалните корисници.

Имено, ова казино ги наградува сите играчи со 100 бесплатни вртења и 50% бонус кои ќе го направат својот 10-ти депозит.

Постапката за добивање на бонусот е едноставна, а се што треба да направите е:

  • Да го комплетирате профилот
  • Да го потврдите телефонскиот број
  • Да го направите својот 10-ти депозит

Услови и правила за користење

  • Понудата е наменета за сите корисници
  • Понудата не важи за играчите кои ќе направат депозит во валута OMR, BHD, QTUM, KWD, mBT, ZEC, XMR, LTC, DASH, ETH, XAU
  • Минималниот квалификуван депозит е 10 евра
  • Максималниот бонус е 300 евра
  • Целосните правила може да ги прочитате на сајтот на 1xSlots

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*