Пакет бонус за добредојде до 400 евра!

Неодамна казиното и обложувалницата на Mozzart ја претставија својата фантастична понуда за сите нови корисници, поточно за сите корисници кои ќе направат депозит за прв пат.

Постапката е многу едноставна, а вие имате можност да добиете неверојатен бонус дури до 400 евра на вашиот прв депозит.

Износот е следен:

 1. 100% слот бонус до 300 евра
 2. 100% бонус за кладење до 100 евра
 3. 100 бесплатни вртења
 4. 20 евра бесплатни средства за обложување

Се што треба да направите е:

 1. Регистрирајте се ТУКА
 2. Направете депозит од 300 евра со промо кодот BONUS400
 3. Уживајте во бонусот

Услови и правила за користење

 • За да го добиете максимумот од оваа понуда внесете треба да направите депозит од 300 евра со бонус кодот BONUS400
 • Автоматски ќе ви се додадат 100 евра бонус на вашата сметка за обложување и 300 евра ќе ви се додадат како слот бонус
 • Квалификувани слотови се Sweet Bonanza TM or The Dog House TM
 • Вредноста на бесплатните вртења е 0.20 евра од спин
 • Бонусот треба да се искористи во рок од седум дена
 • Минималниот квалификуван депозит е 10 евра
 • Понудата е валидна само за нови корисници
 • Понудата е валидна само еднаш за едно домаќинство или IP адреса
 • Понудата е валидна до 26.01.2022
 • Бесплатните 20 евра за обложување ги добивате откако ќе направите облог за минимум 5 евра со на квота 1.50
 • Бонусот за кладење треба да се изигра 4 пати на 4 селекции со минимална квота 1.35
 • Бонусот за казино треба дас е изврти 35 пати
 • Бесплатните средства за кладење се валидни 7 дена

Целосните правила и услови за оваа промоција може да ги погледнете ТУКА!

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*