Монте Карло џек пот во казиното на 1xBet

Казиното на 1xBet изобилува со широк спектар на игри, вклучувајќи ги најпознатите слот игри, рулет, блек џек, покер и многу други.

Специјално ова казино за љубителите на покерот се нуди екстра џек пот.

Се што треба да направите е:

 1. Регистрирај се во 1xBet казино ТУКА
 2. Играјте покер на маса со кеш со посебен “М“ симбол во 1xBet
 3. Добијте ја правата комбинација на карти

Услови и правила за користење

 • Играчите треба да ги искористат двете џебни карти кога фомираат комбинација
 • Само Legion Poker Холдем масите означени со посебен “М“ симбол се вклучени во промоцијата
 • Распределбата на џекпотот зависи од комбинацијата:
 • Играчите треба да ги искористат двете џебни карти кога фомираат комбинација
 • Само Legion Poker Холдем масите означени со посебен “М“ симбол се вклучени во промоцијата
 • Распределбата на џекпотот зависи од комбинацијата:
 • Ројал флеш – 100% од џекпотот
 • Кента флеш – 30% од џекпотот
 • 1xBet го задржува правото да направиме измени на правилата на промоцијата, како и да ја прекинеме или да ја поништиме во било кое време
 • Се применуваат општите правила и услови
 • Сите типови на бонуси, без исклучок, се оневозможени за криптовалути

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*