Фантастична понуда: Бонус на прв депозит во Betwinner до 300 евра!

Бонусот и промоциите се дел од скоро онлајн казино, но не секаде се толку добри и прифатливи за играчите.

Казиното на Betwinner нуди фантастична понуда за сите нови играчи, поточно нуди 300 евра на вашиот прв депозит што и воопшто не е мала цифра или цифра за потценување.

Се што треба да направите е:

  • Регистрирајте се на Betwinner ТУКА
  • Пополнете ги полињата во „Моја сметка“
  • Направете депозит од најмалку 1 евро

Услови и правила за користење

  • Бонусот е 100% на вашиот прв депозит најмногу до 300 евра
  • Потребниот обрт за повлекување на бонусот е 28 пати
  • Бонусот се активира автоматски на вашата сметка
  • Минималниот квалификуван депозит е 1 евро
  • Бонусот е наменет за нови корисници и корисници кои ќе направат прв депозит

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*