Бонус од 1500 евра и 150 бесплатни вртења во казиното на 1xBet

Казиното на 1xBet важи за едно од посериозните казина на интернет просторот, а исто така се квалификува и во казината кои се пријателски настроени кон своите корисници.

Тоа најдобро се докажува со оваа фантастична понуда која нуди 1500 евра и 150 бесплатни спинови за сите кои сакаат да се регистрираат во него.

Распределбата е на следниот начин:

Бонуси и бесплатни вртења за:

 • 1-от депозит – 100% и 30 FS
 • 2-от депозит – 50% и 35 FS
 • 3-от депозит – 25% и 40 FS
 • 4-от депозит – 25% и 45 FS

Максималниот бонус на депозит кој може да се добие е:

 • 1-от депозит – €300
 • 2-от депозит – €350
 • 3-от депозит – €400
 • 4-от депозит – €450

Услови и правила за користење

 • Условите за обложување на бонусот мора да бидат исполнети со обложување на износот на бонусот х35 пати во рок од 7 денови.
 • Во текот на исполнувањето на условите за обложување, влоговите не смеат да бидат поголеми од €5.
 • Кога имаte активен бонус, обложениот износ во 1xGames ќе се пресметува двојно при исполнувањето на условите за обложување. На пример, ако уплатите облог од €5, тогаш ќе се смета дека сте обложиле €10.
 • Понудата не ги вклучува следните игри: ДФ CS:GO, ДФ Dice, ДФ Roulette, ДФ Pokerlight, Lucky Wheel, Greyhound Racing, Monkeys, African Roulette, Crown & Anchor, Derby Racing, Рулет, Balls 49, Apple Of Fortune, Witch: Game Of Thrones, Dragon’s Gold, Swamp Land, Eastern nights, Minesweeper, Kamikaze, Battle City, Island, Egg Catcher, Royal feast, Cyber2077, Hi-lo Triple Chance, 1xCases.
 • Листата на достапни игри може да се разликува на десктоп и мобилните верзии и може да доживее промени во било кое време.
 • Клиентите може да го искористат следниот бонус на депозит откако претходниот ќе биде искористен.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*