Онлајн казино кое прифаќа крипто валути!

Веќе крипто валутите како што изминува времето така стануваат се повеќе и повеќе популарни.

Веќе некои казина ја прифаќаат оваа валута како платежно средство, па сите љубители на крипто валути и казино игри ќе имаат можност да се обложуваат на овој начин.

Како наша препорака за казино кое прифаќа крипто валути е онлајн казиното на 22Bet.

Таму можете да направите депозит со следните крипто валути:

 • Bitcoin
 • Ethereum
 • Litecoin
 • Solana
 • Bitcoin Cash
 • Ethereum Classic
 • Ripple
 • Dogecoin
 • DASH
 • Monero
 • ZCash
 • NEM
 • BitShares
 • DigiByte
 • Verge
 • QTUM
 • Cardano
 • EOS
 • Stellar
 • Polkadot
 • Toncoin
 • Avalanche
 • Cosmos Atom
 • Tether
 • USD Coin
 • TrueUSD
 • Dai
 • Chainlink
 • Basic Attention Token
 • SHIBA INU
 • Binance Coin BSC
 • Binance USD
 • Paris Saint-Germain
 • Juventus
 • AS Roma

Ако решивте да се регистрирате во казиното на 22Bet, тоа може да го направите ТУКА.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*