Бонус на втор депозит во казиното на 20Bet

Доколку сте играч кој се регистрирал и направил депозит еднаш во казиното на 20Bet, тогаш вие сте квалификувани за бонусот на вториот депозит.

Имено, станува збор за бонус од 50% до 100 евра на вашиот втор депозит.

Се што треба да направите е да депонирате најмалку 20 евра и да добиете 50% и 50 бесплатни спинови на вашата сметка.

Доколку се уште немате сметка во 20Bet, тоа може да го направите ТУКА.

Услови и правила за користење

  • Бонусот важи само за вашиот втор депозит во казиното на 20Bet
  • Вредноста на бонусот е 50% до најмногу 100 евра
  • Бесплатните вртења се активираат во 2 циклуси и тоа 25 веднаш после депозитот, а останатите 25 најдоцна 24 часа
  • Бесплатните спинови може да ги играте на слотот Great Rhino Megaways

Целосните бонус правила може да ги прочитате на сајтот на 20Bet.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*