Bet365 бонус за добредојде: 100 евра во најдоброто онлајн казино

На интернет можат да се најдат многу онлајн казина, но само едно се издвојува како најдобро, а тоа е дефинитивно казиното на Bet365.

Тие секојдневно нудат различни промоции како за новите, така и за постоечките корисници.

Овој пат, за сите кои ќе се регистрираат ТУКА, нудат 100% бонус до 100 евра, а се што треба да направите е минимален депозит од 10 евра.

Доколку се уште немате сметка во казиното на Bet365, не се двоумете да го направите тоа.

Услови и правила за користење

  • Минималниот квалификуван депозит е 10 евра
  • Вредноста на бонусот е 100% но најмногу до 100 евра
  • За да го повлечите бонусот треба да го изиграте најмалку 20 пати на квалификуваните игри
  • Понудата е активна за нови корисници или за корисници кои ќе направат депозит за прв пат
  • Рокот за да се изигра бонусот е 30 дена, потоа автоматски се бриши
  • Понудата не важи за корисници од Австрија
  • Целосните бонус правила може да ги прочитате на сајтот на Bet365

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*