Празничен турнир во казиното на Mozzart

Онлајн казиното на Mozzart мора да го пофалиме и да кажеме дека секогаш знаат да изненадат во поглед на промоциите.

Овој пат на ред стигна празничната промоција каде што ќе се доделуваат бесплатни спинови во вредност од 1500 евра.

Овој турнир ќе се одржи од 08.01.2024 до 12.01.2024, 23:59 часот. Учество можат да земат сите регистрирани играчи во казиното, а доколку се уште немате сметка тоа може да го направите ТУКА.

Квалификувани слот игри се: Sweet Bonanza Xmas, Sugar Rush Xmas, Ding Dong Christmas Bells™, Big Bass Christmas Bash™, Starlight Christmas™, Bigger Bass Blizzard – Christmas Catch™, Christmas Big Bass Bonanza™, Christmas Carol Megaways™, Santa’s Great Gifts™, Santa’s Wonderland™, Santa, 5 Frozen Charms Megaways™, Candy Jar Clusters™, Sugar Supreme Powernudge™, Gates of Olympus, Sugar Rush, Sweet Bonanza, Big Bass Splash, Gates of Olympus 1000, Juicy Fruits Multihold.

За да учествувате во оваа игра треба да ги играте горенаведените слотови во горенаведениот период и колку повеќе играте, толку повеќе собирате бодови.

Наградата од 1500 евра ќе се раздели по следниот редослед:

  • 1 место €400
  • 2-ро место €200
  • 3-то место €150
  • 4-то – 5то €100
  • 6-то – 10-то €50
  • 11-то – 20-то €20
  • 21-во – 30-то €10

Не ја пропуштајте празничната промоција во Mozzart!

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*